• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Horizon Go, Magio Go na RPi, Odroid
#6
@jaydoo Tak ještě jednou a souhrnně. Žádné řešení pro oba providery, které by bylo out of box a veřejně dostupné (alespoň tady na fóru) není. Musíš tedy buď přiložit ruku k dílu nebo o řešení někoho požádat.

Co se týče Magio, mám dojem, že je tam ochrana DRM, takže přichází v úvahu asi řešení buď video addon pro Kodi a přehrávání z něj nebo ho dostaneš přes playlist a IPTV Simple Clienta do Live TV Kodi (bude to v podstatě podobné, jako to dělá zde publikované řešení pro Skylink).

U Horizon TV to asi bude jednodušší, tam DRM není a na podobná řešení tady najdeš mnoho návodů. Nevím přesně, jakou technologii Horizon používá, ale myslím si, že to bude jedna z těch, co tu už jsou prezentované. Máš-li účet, stačí komunikaci mezi serverem služby a aplikací s pomocí už zmiňovaného Wireshark pochytat (tam zároveň uvidíš o jakou technologii jde) a podle vybraného vzoru upravit scripty případně video addon a pak je to stejné jako v předchozím odstavci. Tedy video addon přímo nebo přes playlist a IPTV Simple Client nebo použiješ scripty. Pokud to budeš dělat v PHP, může použít opět IPTV Simple Client, pokud v sh, budeš na to potřebovat Tvheadend. Ten ti ale zase navíc umožní lokální nahrávání.

O všem způsobech řešení si tady na fóru přečteš a najdeš plno informací. Rozebírat to zde, to by bylo opakování již několikrát napsaného. Jestli tohle nedokážeš, tak asi ani nebudeš schopen si to řešení vytvořit a pak ti zbývá než někoho oslovit.

EDIT - otočil jsem to, DRM má Magio, ne Horizon, jak jsem napsal v původním postu. Opravil jsem, díky za upozornění @teko8711 a @jaydoo.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: IPTV Horizon Go, Magio Go na RPi, Odroid - od Client - 22.8.2019, 11:39

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)