• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Addon Doplněk v Linuxu bez kodi
#12
@Marthinius Je třeba počítat s tím, že Kodi je toxické. Jinými slovy, dokáže samo o sobě vzbuzovat podezření, že se může stát nástrojem (či že jím už je) k provozování nelegálních aktivit. Tohle už mu nikdo neodpáře, ať s tím souhlasíme či nikoliv. Jeho toxicita se projevuje v různých oblastech různě a navíc může mít i své lokální podoby. V případě OTT služeb u nás pak díky několika nešťastným aktivitám, které se i díky činnosti tohoto fóra a některých z nás (i já se k tomu hlásím) trvale a negativně propsaly do povědomí některých poskytovatelů. Pravda, někteří to neřeší, další to řeší skyrtě a zbytek pak otevřeně. Jako třeba Antik. Platí tedy více než kdy jindy, že máte-li nějaké řešení, které můře takové reakce vzbuzovat (což je značná část OTT služeb), užívejte si ho, ale nesnažte se ho příliš mezi ostatní rozšiřovat. Čím víc a hlasitěji to budete dělat, tí pravděpododbněji o to řešení nakonec přijdete. Jasně, je to proti smyslu chování v komunitě kolem Kodi, ale když mám dnes já na výběr jen ze dvou možností, že se buď budu koukat já a nebo nikdo, tak si vyberu to první.

A buď v klidu, provozovatelé OTT služeb o tomto fóru velmi dobře vědí. To nikdo bonzovat nemusel.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od Marthinius - 25.4.2022, 12:39
Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od Saros - 25.4.2022, 14:15
RE: Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od Marthinius - 28.4.2022, 16:34
Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od Saros - 28.4.2022, 21:51
RE: Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od Marthinius - 01.5.2022, 10:19
Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od Saros - 30.4.2022, 22:12
RE: Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od Marthinius - 19.5.2022, 17:20
RE: Addon Doplněk v Linuxu bez kodi - od JiRo - 19.5.2022, 18:19

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)