• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zpomalené streamování na Webshare
#20
@meda: a @JiRo: Moc děkuji oběma za prověření a odzkoušení. Já jsem bohužel včera večer nemohl test provést i na mých zařízeních, ale počítám, že by se oproti předchozím týdnům nic nezměnilo.
Tedy dá se předpokládat, že omezení WS ve večerních hodinách je při běžném přehrávání do max. 70Mbitps datového toku neznatelné.
To znamená, že pokud to mě a případně i ostatním, kteří si zde stěžovali na podobné chování (výrazné snížení rychlosti), nefunguje korektně, tak problém není na straně WS, ale někde "na trase" či přímo na domacích zařízeních.
Domácí zařízení bych vyloučil, protože se u nich nic zásadního nemění v provozu přes den a v provozu večer.
Pokud budu věřit technikovi od poskytovatele, že na jejich straně nedochází k omezování jednotlivých služeb, pouze k agregasi, tak je otázkou, kde je chyba. A chyba někde být musí, když se toto projevuje více uživatelů.

Nemůže se stát, že WS rozděluje datový tok na IP adresu, tedy pokud je mnoho uživatelů schovaných za jednou IP adresou poskytovatele, že jsou na tom hůře, než ti co mají třeba veřejnou IP?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zpomalené streamování na Webshare - od jan.vorisek - 01.3.2023, 15:12

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)