• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotky hercu v info o filmu
#8
@Foolproof Tak já chápu, že chceš poradit a je to dobře. Ale ten problém, s kterým se @vaskee na fórum obrátil, tkvěl v tom, že se mu nezobrazovali obrázky herců ve Stream-Cinema a on se ho snažil vyřešit. Není v Kodi příliš zběhlý takže tím, že mu poradíš použít TMM který vše vyřeší, tak to, co chtěl, tedy aby se mu tedy obrázky herců zobrazovaly ve Stream-Cinema, stejně nedosáhne. To co jsi mu tedy poradil, je v souvislosti s jeho dotazem jakýsi výkřik do tmy, který s tím, co původně chtěl nemá nic společného. Tak já jen doufám, že si to @vaskee uvědomí.

@vaskee Mezitím, co jsem psal post já, jsi ty odpověděl. Tak jen zdůrazním to, co jsem už napsal, tedy že nic z toho, o čem píše @Foolproof, ti fotografie herců v addon Stream-Cinema nezobrazí. Doufám, že tohle je ti už jasné.

Ale samozřejmě, pokud si chceš data kolem tvé sbírky, kterou pak bude mít muset uloženou doma (ať už fyzické soubory nebo odkazy na Stream-Cinema server), chceš spravovat sám tak, jak to popisuje @Foolproof, tak je TMM samozřejmě dobrá volba.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Fotky hercu v info o filmu - od vaskee - 12.8.2019, 13:56
RE: Fotky hercu v info o filmu - od BBaron - 12.8.2019, 14:04
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 12.8.2019, 14:09
RE: Fotky hercu v info o filmu - od vaskee - 12.8.2019, 14:18
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 12.8.2019, 14:30
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 12.8.2019, 15:25
RE: Fotky hercu v info o filmu - od vaskee - 12.8.2019, 15:16
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 13.8.2019, 19:16

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)