• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rpi vs set top box? rychlost a přívětivost UI
#3
@postcd Probém je, že téměř každá rada, kterou tu dostaneš, nebude nikdy úplně objektivní. Podobné to bude s prohlášeními "je to hračka, "nastavení dá trochu práce" nebo "já jsem to měl komplet nastavené za 20 minut". Nikdo neví, jaké má dotyčný znalostmi schopnosti, ale třeba i ochotu se tím zabývat, i když to tzv. nepůjde na 1. dobrou. Občas lidem v tomto problému pomáhám nebo radím a setkal sem se s tak širokou škálou situací, kde na jedné straně byl člověk, který nepoznamenán problematikou si koupil RPi, a za 1/2 hodiny se přes Kodi díval na TV, na straně druhé jiný člověk, který se po měsíci marných pokusů to rozchodit za mnou přišel, jestli bych RPi od něj nekoupil. To se pak opravdu těžko radí. Já bych na to šel jinak. Jestli sis o Kodi něco někdy přečetl a máš dojem, že ho využiješ i jinak, než jako náhradu jednoduchého setop boxu, tak do toho jdi. Když bude nejhůře, RPi 4 s DVB-T2 přijímačem myslím vždycky prodáš s nepříliš velkou ztrátou. Pokud tě ale funkce Kodi nijak nelákají a nechceš s ním ztrácet čas, kup si STB. Ušetříš, a to peníze i čas.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Rpi vs set top box? rychlost a přívětivost UI - od Client - 28.8.2019, 19:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)