• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Placené/šedé světové IPTV streamy
#2
@marhycz Možná to víš, nicméně pro jistotu... Existuje celá řada, zejména "news channels", které jsou jako Live Stream dostupné na YT. Dají se samozřejmě sledovat přímo přes YT, ale je také možnost je celkem jednoduše sledovat přes Tvheadend a sjednotit si tak jejich sledování v Kodi i s ostatními zdroji Live TV.

Připravil jsem jednoduché udělátko, najdeš ho v YT Live v Tvheadend. Má jen jednu chybu... Ty Live Streamy mohou mít, a většina bohužel mají, omezenou délku života. Ne, že by skončily úplně, ale objeví se opět, jen s jiným YT Id. Takže je občas třeba je znova na YT nalézt a v playlist změnit.

Možná se to zdá zbytečné, když se ty streamy dají sledovat přes YT, ale já, jako známý "úchyl" na zdroje informací, to velmi často využívám. Ono si moci poslechnout zprávy z více stran rozděleného světa je hodně poučné a pokud je to možné to udělat v jednom prostředí PVR & Live TV Kodi, tak i jednoduché a přehledné. O tříbení jazykových dovedností ani nemluvě. Někdy sice člověku vzpění krev, zejména při "zaručeně objektivních zprávách" z Ruska nebo např. z Al Jazzery, ale jak se říká, co mě nezabije, to mě posílí.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Placené/šedé světové IPTV streamy - od Client - 16.3.2020, 10:43

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)