• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skip 1s – staronový způsob ovládání Kodi
#8
Už jsem nad tím lámal hůl a někdy v únoru do Flirc napsal v lehce asertivním tónu dotaz. Byl jsem zdvořile ujištěn, že na mne nezapomněli. Sice mi nevysvětlili, proč zboží ještě nepřišlo, když v anonci na ovladač uváděli shipping Fall 2022, ale už jsem to nechal být. A najednou, začátkem června, se mailem ozval FedEx. Nejdříve s dotazem zda mi vyhovuje termín doručení 7.6. v čase 9:20 - 13:20 a s odkazem na případnou změnu data, času i místa. Pak druhý mail s dotazy týkající se celního řízení. A dnes ráno třetí mail, že balík opustil depo a míří ke mně. A skutečně, v 10:20 mi zavolal kurýr, že stojí před domem.

Vybalil jsem a zkontroloval obsah a pořídil následující fotografie.
           

První dojem? Kvalita! Už jsem držel v ruce hodně ovladačů, v posledních letech téměř vesměs z Číny, Koreje nebo Tchai-wan-u, ale co se týče vizuálního dojmu, mechanického provedení i pocitů, když ovladač vezmu do ruky, tak se se Skip-em ty asijské nemohou srovnávat. Matné provedení je otisků prosté, nic nevrže, vše lícuje. Tlačítka mají příjemný zdvih a pěkně cvakají. Potud jsem tedy velmi spokojen...

Cena je samozřejmě, oproti výrobkům z Asie, vyšší, ale zase ne tak brutální, jako třeba u ovladačů od Logitechu. Individuální doprava ze San Jose to samozřejmě ještě o chlup navýšila. Ale jak už jsem napsal dříve, beru zálibu v dálkových ovladačích jako svou úchylku a jako každé úchylce musí i této člověk něco obětovat.

Momentálně nejsem ve stavu, že bych se hned vrhnul na zkoušení a nastavování ovladače. To si nechám až na později. Ale věřte, že pak o tom budu informovat podrobně.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Skip 1s – staronový způsob ovládání Kodi - od JiRo - 07.6.2023, 11:49

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)