• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coreelec a USB-hub
#1
Ahoj ,
chtěl bych se zeptat zda je možné používat pod Coreelec nějaký USB hub (třeba i s aktivním napájením), chtěl bych si koupit Vorke z6 a ten má 2x USB ,ale já bych chtěl na něm mít 2x dvb-t2 tuner a jeden 2,5 HDD .
Nějaké zkušenosti popřípadě jaký?
Děkuji.
 
Citovat
#2
Na Evoleo s LibreElecem hub funguje, měl jsem tam pasivní a v něm čidlo myši, bez problémů
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#3
Ja používam na svojej X96ke pasívny USB hub, mám v ňom externý HDD a DVD mechaniku, všetko funguje ako má.
X96 MAX+ 4GB/32GB CoreELEC 20
Synology DS220j 4TB RAID1 ::: YAMAHA HTR-2071 ::: HECO Victa Prime 302/102/202
Samsung UE55NU8002

X96 S905X 2GB/16GB, CoreELEC 9.2.7 KODI 18.9
FiiO K5 Pro ::: HIFIMAN Sundara
 
Citovat
#4
Super, tak díky a nebudou se nějak ty dva tunery rušit mezi sebou když budou připojený přes ten hub?
 
Citovat
#5
Spíš otázka softwaru, aby je rozeznal od sebe, satelitní přijímače to mají vychytané, ale CoreElec nevím. Jeden tuner pojede.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#6
@supperka Buď v klidu, to je věc principu fungování USB a jeho obsluhy v ovladači, s tím si rozhodně poradí. Vždyť i občas v počítači nebo např. v double USB přijímačích, je použit stejný nebo podobný princip hub-u.

Jen si dej pozor na napájení toho hubu, rozhodně bych ho nepodceňoval. Ty přijímače se nezdají, ale jsou to občas docela pěkní žrouti.
 
Citovat
#7
Myslíš že ty tunery budou potřebovat napájet? Přemýšlím o xbox tuneru.


A ještě když ses tu objevil mohl bys mi prozradit jak ji udělal ten info proužek co mi as na všech screenshotech? Jak ti to ukazuje ram, cpu atd
 
Citovat
#8
@supperka To napájení? Může a nemusí to zlobit. Každopádně na to buď připravený. Já jsem takto musel napájet hub pro dva dvojité přijímače DVB-T. Bez napájení hubu mi při startu někdy nenajely. 

Ten proužek, to je věc nové verze skinu Estuary Stream-Cinema a některé informace i věcí addon Monitor. Převzal jsme to po původním autorovi. Stále na tom ještě dělám, jakmile to bude hotové, zveřejním.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)