• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čsfd
#1
Našel jsem doplněk Čsfd na hodnocení filmů. U popisu doplňku je napsáno, že stahuje hodnocení z internetu. Čekal jsem, že při výběru filmů z Cz Sk Stream bude zároveň u filmu ukazovat hodnocení a nic. Funguje to někomu?
 
Citovat
#2
Jak je to s ČSFD nevím, ale pokud by jsi chtěl i jiná hodnocení, lze to i takto (pro zajímavost):Zapotřebí je však pár maličkostí:

- skin → Aeon Nox5: SiLVO
- scraper → Universal Movie Scraper (je součástí oficiálního repa) - umožňuje "vsunutí" hodnocení z níže uvedených do infa o filmu.
- OMDb API  - pro zpřístupnění hodnocení z Rotten Tomatoes a Metacritic ratings (klíč je zdarma do 1000 dotazů denně)
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
Díky. Tváří se to celkem složitě.
 
Citovat
#4
@Davirek Podle mne si to poněkud pleteš. Musíš odlišit funkci scraperu, který ti do knihovny uloží hodnocení z příslušné databáze od funkce zobrazení tohoto hodnocení. Většina scraperů (řekl bych, že úplně všechny) hodnocení z příslušné databáze stahuje, ne ale všechny skiny ho zobrazují ve všech sestavách.

Také je třeba si uvědomit, že kromě hodnocení, do kterého ukládají scrapery hodnotu z příslušné databáze, má každá každý záznam v knihovně ještě hodnocení uživatelské, které může zadávat uživatel přímo v Kodi. Jak, to opět závisí od použitého skinu. Většinou je ta funkce dostupná v Context menu (klávesa "c"). A opět platí, že ne všechny skiny ho zobrazují ve všech sestavách.

Např. Estuary z Kodi 17 zobrazuje přímo pouze uživatelské hodnocení, hodnocení scrapované z databáze zobrazí pouze v sestavě info (klávesa "i"). U Estuary z Kodi18 si můžeš v nastavení zvolit, které hodnocení bude zobrazovat přímo, zda uživatelské nebo to scrapované z databáze. A např. u modifikovaného Estuary (Estuary Stream-Cinema) si dokonce můžeš vybrat mezi žádným, pouze uživatelský,, pouze scrapovaným z databáze nebo obě současně. Zobrazení hodnocení ale umí i ostatní skiny. Řekl bych, že většina z nich. Estuary z Kodi 17 bylo v tomto směru výjimkou.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)