• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hlasování: Názor na speciální modifikaci Estuary Stream-Cinema
Hlasování je ukončeno.
Addon Stream-Cinema vůbec nepoužívám
6.85%
5 6.85%
Addon Stream-Cinema používám, ale úpravy skinu Estuary nepotřebuji
6.85%
5 6.85%
Addon Stream-Cinema používán a skin Estuary Stream-Cinema, který si stáhnu a nainstaluji bych určitě uvítal
72.60%
53 72.60%
Addon Stream-Cinema používán, ale uvítal bych, kdyby byly jednotlivé úpravy publikované tak, abych si mohl vlastní verzi Estuary upravit sám
13.70%
10 13.70%
Trhni si, koho proboha takové téma zajímá?
0%
0 0%
Celkem 73 hlas(ů) 100%
* Hlasovali jste pro tuto možnost. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary Stream-Cinema
Komunikuji s autorem @JiRo, je stále ještě ve stavu nemocných, nic než mobil mu nedovolí, takže ho tady asi hned tak neuvidíme. Jestli vůbec. Jak to bude s aktualizací skinu pro Kodi 18 je ve hvězdách. řekl mi, že člověk, kterému dal přístup ke Github, si skiny někam přesunul a ostatní smazal. Poskytl mi tedy poslední rozpracované verze a já se to teď snažím nastudovat, ale zatím v některých věcech docela tápu. Bohužel jeho moc otravovat nemůžu. Nejhorší je to, jak pro nové funkce skinu, které jsou v podstatě hotové, vytvořit jejich nastavení. V tom tedy fakt docela těžce tápu. Bez toho připravenou verzi pro Kodi 18 dohromady nedám, tak vydržte.

Jediné, co jsem zatím sám dokončil, je "tematická stránka" Space, do které jsem umístil všechno, co se týká vesmíru. Používám addony Youtube, Youtube Library a přes ně mám odkazy na kanály NASA, SpaceX a Kosmonautix a taky pořad na Mall TV Vesmírná technika. Dnes jsem tam sám přihodil ještě možnost přímého spuštění dvou TV kanálů NASA (NASA TV a NASA TV UHD) a taky možnost prohlížení  stránky [Only registered and activated users can see links Click here to register] přes addon Chromium. Bohužel to všechno není jen otázka úpravy skinu a jeho nastavení. Řada věcí se musí dělat ručně, používají se ty další addony, je tam taky několik smartplaylistů, jejichž obsah se musí editovat podle konkrétního umístění v knihovně, atd. Takže to už vlastně nepatří jenom do tématu skinu, i když je to na něm dost závislé. Chci se těm tématických stránkám věnovat víc. Původně jsme měli s @JiRo dohodu, že já budu vytvářet tématický obsah a on pro něj udělá do skinu stránku s widgety. To teď tedy zatím padá, budu si muset nějak poradit sám. Napadlo mě také, zkusit vytvořit celý Kodi Build, ale to je zatím vzdálená budoucnost.

Jak taková aktuální verze tematické stránky Space vypadá, můžete vidět v příloze. V zobrazení widgetů jsou vždy jen ty poslední díly, seřazené od nejnovějšího.


Přiložené soubory Miniatury
                           
ASUS VivoMini + LE 8.2.5 (Kodi 17.6) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 8.2.5 (Kodi 17.6) * 3x PC + W10 (Kodi 17.6/18 RC4) * 2x RPi2 + LE 8.2.5 (Kodi 17.6)
 
Citovat
@JiRo <--
Ať už budeš nebo ne pokračovat ve svém koníčku (protože jinak si Tvou velkou práci odevzdanou projektům nedovedu představit),
přeji Ti, a jistě za všechny, uzdravení a sílu být s námi i nadále.
A s tím souvisí i štěstí - Takže hodně a spousty štěstí do budoucna.
M.
BerryBoot-LibreELEC8.2.5-Kodi 17.6 >RPi2/RPi3 >TV FullHD. Kodi >Notebook W7/10. Kodi 17.6 >PC LinuxMint 64bit. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
Věděl jsem že se s @JiRo něco stalo.... Přeji mu též uzdravení pro mě člověk které si ho zde moc vážím za jeho práci....
@Client: jestli jde o zap/vyp. zobrazení widgetu/menu položky to bych ti dokázal poradit udělal jsem si tak HBO GO....
:::  2x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: Beelink Mini MXIII-II - CE 8.9.7 v SD (Private TVH Server)  :::
 
Citovat
Taky přeji @JiRo brzké uzdravení a hodně štěstí a zdraví.
RaspberryPi 3B, LibreELEC 8.2.1.0 (Berryboot SD+USB)
WeTek_Play, OpenELEC  6.95.2
NTB: Win 10, Kodi Jarvis

 
Citovat
@JiRo: To mě obrovsky mrzí a přeji, ať se dá všechno brzy do pořádku.
Nvidia Shield TV (Android TV 8.0) + Kodi 18 RC
LG OLED65B7A 
Synology NAS + TVHeadend 4.2

 
Citovat
@Client:
Ak by si potreboval pomoct, tak som ti k dispozicii. Co to sme s JiRom na zaciatku spolu prediskutovali....
Citajte [Only registered and activated users can see links Click here to register]!
Tvorca doplnku 
[Only registered and activated users can see links Click here to register].
 
Citovat
@JiRo:  Thumbup Thumbup Thumbup
3x RPi2B → L8.9x \ 1x RPi3B → L8.9x \ HTPC → L8.9x \ Xbox ONE S  18 \ X96 - S905X 2/16 → CE 8.95.3 \ NAS Synology 212J → DSM 6.2 \ Vero 4K+ → OSMC
 
Citovat
Slo by prosim sem nahrat upravenou verzi s HBO GO witgetem ?
System : Dual Boot CoreELEC 8.95.6 (9.0) + ANDROID 6.0.1 Box : MINIX NEO U1 Běhá to na microSD HIGH SPEED SAMSUNG 64 GB :) 
Citovat
JiRo@ Pri vypnutí alebo ukončení je, ako prvá položka, Reolad skin, je nejaká možnosť, aby som mal prve ukončiť, už som sa mnoho krát pomýlil a namiesto ukončenie som aktivoval reolad skin. Dá sa to niekde prehodiť, alebo nejaký postup.
Dík.
LG OLED 55"[Only registered and activated users can see links Click here to register] - ROCK64 - NVIDIA SHIELD - [Only registered and activated users can see links Click here to register] v Kodi  - NAND FLASH Khadas Basic - CoreELEC  
 
Citovat
@forsajd: Ano editací DialogButtonMenu.xml...
:::  2x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: Beelink Mini MXIII-II - CE 8.9.7 v SD (Private TVH Server)  :::
 
Citovat
dnes probehl u mne na dinobot U5 automaticky update na Kodi 18.0 Leia RC5 a evidentne skin ma problem s xbmc,gui nebot pise "dependency xbmc.gui 5.13.0 could not be satisfied" v logu jsem zatim nenasel nic ma 145 stran :-) takze jsem se vratil k Aeon Nox Silvo
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
@matchboxx To je divné. Gui engin (xbmc.gui) zůstal ve stejné verzi, takže by tam k žádnému takovému stavu nemělo dojít. Možná nějaká chyba při sestavení RC5?! To, že jiný skin funguje, může také znamenat, že prostě tu příslušnou funkci nepoužívá. Mrknu se na fórum. Tady to je věc kterou jednoduše a rychle vyřešit nedokážu, jedině si projít změny mezi originál Estuary v RC4 a Estuary v RC5 a podle nich najít to, co je třeba upravit. Ale to je nadlouho. Zatím zkusím nainstalovat RC5 a podívám se do logu, jestli mě tam něco netrkne.

Momentálně mám k dispozici RC5.2 instalaci pro Windows. První spuštění skutečně mi také vyřadilo Estuary Stream-Cinema z kompatibilních doplňků. Každopádně už to, že se začaly objevovat minoritní verze RC (tedy RC5.2) znamená, že něco není tak, jak mělo být. Takováto změna v tak pozdním stádiu RC je nezvyklá. No nic, ať už je problém kdekoliv, musíte mi dát čas.

Tak se omlouvám. Mám tady těch verzí Kodi na síti tolik, že v tom mám občas guláš. Kontroloval jsem jinou verzi, RC5.2 má nový gui engin (xbc.gui)  5.14.0 a to je celá příčina problému. S řešením to už bude horší. Musím se mrknout, co se kde změnilo.

Rychlá oprava je možná, ovšem s rizikem, že ne všechno bude fungovat 100%. Stačí v parametrech addon (addon.xml) změnit závislost xmbc.gui 5.13.0 na 5.14.0. Skin pak půjde nainstalovat, ale fungovat bude se zmíněným rizikem. Studuji detailní changelogy, zatím jsme narazil pouze na jinou práci se zobrazením časové osy v OSD videa a Live TV. Je to funkční, ale neukazuje to správně stav dopředného načítání bufferu při přehrávání videa nebo timeshiftu při přehrávání Live TV. Upravím poslední zveřejněnou verzi skinu tak, aby fungovala na v RC5.x. Plánované vydání prefinal verze pro Kodi 18 se tím ale posouvá, je třeba provést její kompletní revizi.
ASUS VivoMini + LE 8.2.5 (Kodi 17.6) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 8.2.5 (Kodi 17.6) * 3x PC + W10 (Kodi 17.6/18 RC4) * 2x RPi2 + LE 8.2.5 (Kodi 17.6)
 
Citovat
@Client v pohode, nemam s tim problem
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
pro ty, co potřebují rychlý fix na Leia


Přiložené soubory
.zip   skin.estuary.stream-cinema-2.0.12.a2fix.zip (Velikost: 6,84 MB / Stažení: 33)
 
Citovat
@antonin.chadima: jakou změnu si udělal ve skinu?
... Joo už to vidím....
:::  2x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: Beelink Mini MXIII-II - CE 8.9.7 v SD (Private TVH Server)  :::
 
Citovat
no nic moc jsem nezmenil
jen me stvalo, ze mi skin prestal fungovat

takze jen hotfix zavislosti dle @Client
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)