• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace
Hlasování: Názor na speciální modifikaci Estuary Stream-Cinema
Hlasování je ukončeno.
Addon Stream-Cinema vůbec nepoužívám
6.85%
5 6.85%
Addon Stream-Cinema používám, ale úpravy skinu Estuary nepotřebuji
6.85%
5 6.85%
Addon Stream-Cinema používán a skin Estuary Stream-Cinema, který si stáhnu a nainstaluji bych určitě uvítal
72.60%
53 72.60%
Addon Stream-Cinema používán, ale uvítal bych, kdyby byly jednotlivé úpravy publikované tak, abych si mohl vlastní verzi Estuary upravit sám
13.70%
10 13.70%
Trhni si, koho proboha takové téma zajímá?
0%
0 0%
Celkem 73 hlas(ů) 100%
* Hlasovali jste pro tuto možnost. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary Stream-Cinema
@Client: děkuji Vám obou za rady v průběhu vytváření skinu, protože jsem si ho také ručně upravil dle sebe a svých doplňků které používám a jak jsem koukal nic nového mě nepřekvapilo 1 asi koukáš na mě, ale taky po pravdě nemám čas udržovat skin a také lidi furt něco chtějí a nelze se zavděčit všem.Bylo by dobré když o skin mají zájem aby si nastudovali manual nebo jako já pokus omyl + zapojit mozek a ne přijít k hotovému 1
Budeš si dělat skin pro Matrix? Případně ho zase alpha poslat ke studiu ?? až až......6
:::  2x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: Beelink Mini MXIII-II - CE 9.0.1 v NAND (Private TVH Server)  :::
 
Citovat
@otava5 No, to mě mrzí. Jak jsi se ozval, měl jsem za to, že do toho půjdeš. Myslím, že už před rokem, co odešel JiRo, jsem tě o to žádal a dopadlo to stejně. 10 No tak snad se toho ujme někdo jiný. To co jsem sem dal si stáhlo pár lidí, takže věřím, že už někdo někde louská definiční kódy a studuje Kodi wiki. Rád mu pomůžu případnou radou.

Aby si lidé upravovali skin sami, to je nereálné. Jednak je to dost specifická činnost a jednak to sežere hodně času a když si vynásobíš počet lidí, co by si úpravy dělali sami krát tu energii, tak je to nesmírné plýtvání potenciálem. Tohle musí dělat jeden člověk (nebo skupina). To je, jako by si chtěl, aby si každý psal své addons. Nehledě na to (a to nikoho nepodceňuji), že jen málokdo by to uměl a jen málokdo by tomu byl ochoten věnovat ten čas. A já se nedivím.

Matrix? No jasně. Tady na fóru se toho jistě někdo ujme, ale pro ty mé příbuzné a známé, kteří o fóru ani jen netuší, to někdo udělat musí. Tam se s z toho nevyvléknu. Ale na Matrix je ještě čas. Sice jsme si ho stáhl a nainstaloval na virtuálku, ale popravdě řečeno si ho moc neprohlížel. Ale to hlavně proto, protože to gui zatím moc neměnili, běželo to stále na staré verzi z Leia. Jak už jsem napsal. Mám zásadu, začít se tím zabývat až bude releasnutá Alpha verze a k tomu stále ještě nedošlo. A i kdyby se tak stalo zítra, stejně musím počkat až do doby, co zkonsoliduji tu současnou Leia. Začít zase lepit Matrix tak, jako jsem začal lepit před rokem Leia, to by nikam nevedlo.

Ale neboj se, Estuary Easy téma budu podporovat stále. Právě teď dokončuji úpravu, která umožní si u každého widgetu individuálně vybrat, zda se bude zobrazovat na celou stránku nebo standardně. Tak to tam popíšu. Původně jsem to chtěl mít úplně dynamické, tzn. pravou šipkou v hlavním menu na klasický widget, levou šipkou na widget na celou stránku. Ale ukázalo se, že takhle to prostě nejde udělat, respektive šlo by, ale ta míra "předělání" původního Estuary by už byla moc rozsáhlá.
XCY PC + Arch Linux + TVH 4.3 + WG++ 2.1 * 2x ASUS VivoMini + LE 9.1.501 (2x Kodi 18.4 + 1x TVH 4.2)  * 3x PC + W10 (Kodi 18.4) * NUC 8i5BEK + LE 9.1.501 (Kodi 18.4) * Odroid-N2 + CE 9.2.0 (Kodi 18.4)
 
Citovat
Já to chápal, že s tím končíš úplně. V tomto případě je to super zpráva. TO, že nebudou přidávány další fce není až tak důležité, jako spíš, že při změnách v kodi bude alespon částečná podpora a skin pofrčí dál.

Já tímto děkuji a jsem rád, že se tím nemusím prolouskávat při dlouhých zimních večerech s nejasným koncem.
 
Citovat
@terzdek Tam nevím jestli jsi to správně pochopil. Já budu dále rozvíjet skin, který používám já a "mí klienti". Ten skin není určen pro veřejnou distribuci, protože nemá žádné nastavování ani další obvyklé funkce. Navíc je to skin, který předpokládá jistý konkrétní styl parametrizace a nastavení Kodi, které pro tyto klienty dělám také já. Takže když někdo chce nějakou novou funkci, tak sednu dodělám to tam a jim se skin aktualizuje.

Co platí, to je, že když vymyslím nějakou novou funkci, která by mohla někoho zajímat, popíšu ji v Estuary Easy. To ano, tam budu přispívat i nadále.
XCY PC + Arch Linux + TVH 4.3 + WG++ 2.1 * 2x ASUS VivoMini + LE 9.1.501 (2x Kodi 18.4 + 1x TVH 4.2)  * 3x PC + W10 (Kodi 18.4) * NUC 8i5BEK + LE 9.1.501 (Kodi 18.4) * Odroid-N2 + CE 9.2.0 (Kodi 18.4)
 
Citovat
Ahoj,

chtel bych timto podekovat za dobrou zpravu pokracovani "podpory" a zaroven poukazat na drobnou chybku, kterou by bylo fajn doladit.

V pripade, ze si uzivatel chce zobrazit informace o filmu/serialu ma dve moznosti, budto si nastavi v nastaveni media-video-vychozi akce pri vyberu a) zvolte za b) zobrazit informace (moznosti je vice, ale v techto dochazi ke znacnemu rozdilu)

Pri variante a) chovani filmy vs serialy
U filmů nelze zvolit informaci o filmu (upoutávka, csfd informace apod)
U seriálů lze zvolit informace o seriálu a lze přehrát !!

Pri variante b) v nastaveni chovani filmy vs serialy¨
U filmu se automaticky zobrazi informace a pak je lze přehrát
U serialu se automaticky zobrazi infromace, ale přehrát už nelze (3x status kolečko a konec)


Přiložené soubory Miniatury
           
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)