• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi "Leia" 18.3 Release
#21
client
No vidíš. Vo tom to je, proč se nemůžeme shodnout. Mám Krypton na Windows a Leiu na Linuxu. Ani jsem ji tam nechtěl, systém si jí na ten Linux tak nějak přiinstaloval sám. Krypton ve verzi 17.6 mi nespadl ani jednou. Ale na té Leie vše šlape zdánlivě v pořádku a trvá to třeba měsíc. A pak se to kousne, na nějakém doplňku, kde se automaticky provedla aktualizace a lze to jen vypnout. Pak já vrátím tu původní verzi doplňku a ono to provede novou aktualizaci na poslední verzi a zase to dva měsíce šlape. Proto jsem chtěl archiv repozitářů, kdy jste se mi vysmáli. Teď už mám svůj vlastní, protože od vás bych se pomoci nedočkal.
Další věc na níž se neshodneme je organizace tohoto fóra. Určitě znáš Outlook a možnost "Přesunout do složky". Já nejsem programátor, já jsem jen pokročilý uživatel. Mezi vámi jsou i tvůrci doplňků, pravděpodobně spravujete i Sosáč a Stream Cinema atd. Pro vás jistě není žádná nemožná práce udělat tu možnost "přesunout do složky" i tady.
Někdo vloží příspěvek jinam, než se vám líbí? On to třeba nepovažoval za špatné, ale chtěl, aby to bylo na očích, protože si nevěděl rady a potřeboval pomoc v řádu dnů a ne roků. Pokud by tu byla ta možnost "přesunout do složky", správce by dvěma kliky zařadil ten příspěvek, kam podle něj patří.
Jenže místo toho se tu objeví 15 exibicionistů a zjebou takového nešťastníka na tři doby, jen aby se zviditelnili.
Jak jsem už psal, já vám neberu vaše názory, masochismus je dobrovolný, ale ač bych toto fórum navštěvoval velmi rád, mně slouží pouze k informaci, že došlo někde k nějaké poruše a že tudíž se nemám lekat a blbnout, protože se to děje všem.
 
Citovat
#22
@astv To je těžké. Jak asi najít společnou řeč s někým, kdo na systému provozuje Leia ačkoliv ji tam nechtěl. Co ti na tohle mám napsat... A to ostatní o čem píšeš? Ani tam nemohu radit. Mě se to nestává. Proč? Hlavní příčinu asi hledej v tom, co jsme psal v předchozím postu.

Globální archiv addons či repozitářů Kodi jde proti smyslu principů Kodi. Kdybys věděl, jak takové repozitáře fungují a jak a kdo a jakým způsobem je spravuje, pak bys možná pochopil, že něco jako archiv, který si představuješ, je prostě věc řešitelná a hlavně udržitelná jen velmi komplikovaně, nehledě na to, že při používání takového archivu by problémy kolem Kodi, addons, závislostí a jejich verzí, o systémových závislostech ani nemluvě, narostly násobně. Ano, rozumím požadavku moci se vrátit o krok či více zpátky, sám ho často využívám, ostatně, proto má Kodi pro addon instalované z repozitářů své packages, proto se doporučuje si individuálně instalované addons zálohovat, a proto se také doporučuje si zálohovat i Kodi samotné. A komu ani tohle nestačí, tak své Kodi a jeho addons prostě jen provozuje a udržuje špatně.

A k tomu fóru. Už mě to fakt nebaví to tady znova a znova opakovat. Není tady žádná skupina, které se stará o fórum a která by ho programovala. Fórum založil "kdosi" (já ho tedy osobně neznám) a ten (nebo jeho nástupce) v roli admina ho také spravuje. Pro fórum použil free SW, který má nějakou množinu funkcí a momentálně v něm možnost "přesunout do složky" (pro příspěvek) není a jak se zdá, asi ani nebude. Jak by to také mělo fungovat. Přesune se příspěvek a celá následující diskuse za ním? Nebo se ta následující diskuse smaže? A kam se ten příspěvek přesune, vytvoří se pro něj nové téma? Přesunout se dá jedině celé téma, což se také dost často děje. Nevím jak ostatní, já když někoho upozorním, že umístil téma špatně, tak zároveň současně s tím navrhnu adminovi jeho přesun.

Zakladatel si stanovil nějaká pravidla a každý, kdo se zaregistruje by je měl dodržovat. Každý další argument, kterým kdokoliv obhajuje, proč je dodržovat nechce, včetně tvého "chtěl aby to bylo na očích" nebo "potřeboval pomoc v řádu dnů a ne roků" prostě není legitimní. Z hlediska pozornosti a rychlosti reakce je úplně jedno, kdo a kam svůj post umístí, co však jedno není, to jsou případy, když post není umístěn podle pravidel. To totiž svědčí o tom, že daný uživatel nejen že na pravidla kašle, což je samo o sobě odsouzeníhodné, ale také to, že kašle na důležitou (možná že nejdůležitější) roli takového fóra, tedy že jsou v něm na konkrétních místech dohledatelné již položené otázky a odpovědi, jako důležitý zdroj informací pro ostatní. Já osobně to hodnotím jako projev sobeckosti, něco jako "nechtějte po mně žádné dodržování pravidel, jen mi koukejte rychle odpovědět". A upřímně, tomu se hodně blíží i to tvé "Jak jsem už psal, já vám neberu vaše názory, masochismus je dobrovolný, ale ač bych toto fórum navštěvoval velmi rád, mně slouží pouze k informaci, že došlo někde k nějaké poruše a že tudíž se nemám lekat a blbnout, protože se to děje všem."
ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.2 (Kodi 18.2) * 3x PC + W10 (Kodi 18.2)
 
Citovat
#23
client
Máš naprostou pravdu, my dva těžko najdeme blízké názory. Já jsem totiž rozhodně nechtěl od vás, abyste udržovali nějaký archiv addons, ale pouze jsem se zeptal, zda, náhodou, někdo z vás nezná nějakou URL, kde by bylo možno nějaké addons najít. Ale to musíš chtít rozumět tomu co jsem napsal a ne si to hned otočit jak potřebuješ.
Ale buď v klidu, já tady od toho nic jiného nečekám, než jen opravdu nějakou "poplašnou zprávu", že něco nefunguje a doufám, že aspoň tohle mi dopřejete, když mi taková upozornění chodí zadarmo.
A ta Leia mi nevadí, věčně na Kryptonu fungovat taky nebudu a takto aspoň vidím, jak to funguje. Budou i další systémy a bez nich by asi nebyly další doplňky.
Já si poradím. Jen jsem trochu smutný z vašeho způsobu myšlení, protože my kromě toho, že používáme KODI, nemáme společného vůbec nic. Já taky ne vždy souhlasím s tím, jak se chovají jiní lidé. Ale okamžitě je jebat na tři doby, tak to opravdu já nedělám.
Měj se.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)