• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Local info
#1
Ahoj, mam asi blby dotaz, ale nejsem si jisty jestli je to mozne nebo ne, proto bych to chtel od vas jenom potvdit...

Kdyz pridam filmy/serialy ze stream cinema do knihovny, je mozne ze byh nepriradil k filmum /serialum zadny scrapper a nechal jen ,,local info"?

Myslim si ze to nejde, nebo delam neco spatne, protoze kdyz to nastavim bez scrapperu a ponecham jen ,,local info",
tak se mi serialy/filmy nenactou....  Kdyz ale pouziji nejaky scrapper (universal m sc, bbaron, serialzone...) , tak se nactou....   
Delam neco spatne, nebo to proste bez scrapperu nejde?
 
Citovat
#2
SC generuje len "zakradne" udaje pre identifikaciu filmu/serialu, neposiela komplet info. Je to tak preto, ze ked si si nastavil svoj scraper, tak sa napriek nastaveniu brali vzdy data zo SC. Ak si teda niekto nastavil EN nazvy v scrapery, tak mal stale CZ/SK nazvy lebo to bolo v .nfo zo SC. Preto SC generuje len tie identifikacne data, aby scraper vedel co je to za film/serial a data si natiahne uz sam....
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#3
Local info funguje tak, že máš k filmom uložené metadata v súboroch .nfo a odtiaľ sa ti načítajú potrebné údaje.. Bez údajov z local info (.nfo) alebo z online zdrojov (scraper alebo tinymediamanager) nevieš používať knižnicu. Čo by sa ti v nej bez tých udajov zobrazilo??

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#4
playman22: Timto sem se chtel ujistit....   Diky
 
Citovat
#5
A jeste bych se rad na neco zeptal, snad jsem mel smerovat dotaz jinam, ale otazka se tyka i scrapperů....

Co znamena v pridani do knihovny  ,,vyhledat rekurzivne" ?
 
Citovat
#6
@kodein1 Pokud nemáš zašktrnuto vyhledat rekurzivně, hledá Kodi pouze v první nebo druhé úrovni dané složky. Tzn. pokud nemáš filmy v samostatných složkách hledá rovnou soubory s hratelným video obsahem, strm soubory nebo zip soubory v první úrovni - najde-li ho, tak jméno souboru předá scraperu. A pokud máš filmy v samostatných složkách, tak jde ještě o úroveň níže a dívá se, je-li tam soubor s hratelným obsahem  - najde-li ho, tak jméno té složky předá scraperu. Pokud máš zaškrtnuto rekurzivně, prochází postupně celou strukturu adresářů, počínaje první úrovní dané složky, tak dlouho až narazí na soubor s hratelným video obsahem a pak už je to stejné jako v prvním případě. Pozn. To postupně znamená, že to dělá tak dlouho, pokud neprojde celý strom adresářů!
XCY PC + Arch Linux + TVH 4.3 + WG++ 2.1 * 2x ASUS VivoMini + LE 9.1.501 (2x Kodi 18.4 + 1x TVH 4.2)  * 3x PC + W10 (Kodi 18.4) * NUC 8i5BEK + LE 9.1.501 (Kodi 18.4) * Odroid-N2 + CE 9.2.0 (Kodi 18.4)
 
Citovat
#7
Client: Krasne vysvetleno. Dekuji
 
Citovat
#8
@kodein1 Když už jsme u toho "vzdělávání", tak aby to zaznělo jasně a zřetelně. To prohledávání adresářů nedělá scraper, to dělá Kodi. A dělá to i v případě, že si zvolíš za poskytovatele informací Local Info Only. Takže ta otázka sem patří.
XCY PC + Arch Linux + TVH 4.3 + WG++ 2.1 * 2x ASUS VivoMini + LE 9.1.501 (2x Kodi 18.4 + 1x TVH 4.2)  * 3x PC + W10 (Kodi 18.4) * NUC 8i5BEK + LE 9.1.501 (Kodi 18.4) * Odroid-N2 + CE 9.2.0 (Kodi 18.4)
 
Citovat
#9
Když jsem si v TinyMediaManageru otagoval všechny filmy, nfo soubor uložil do stejné složky jako film a taky tam uložil poster.jpg. Co se stane když přidám filmy do knihovny a zvolím jako scrapper The Movie Database? Vezme si popis ze scrapperu na základě nfo souboru ale poster si vezme z uloženého jpg souboru, protože je v adresáři přítomen?

Nebo abych měl v knihovně poster k filmu který mám v adresáři, musím při přidávání filmů do knihovny zvolit Local Only?

Díky za informaci
 
Citovat
#10
keď už máš všetky údaje v .nfo súboroch, je najlepšia voľba práve local only. prečo by si to scrapoval dvojmo?

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#11
Zoberie udaje z local a ktore tam niesu, dotiahne cez scraper. Ked som riesil kniznicu pre SC tak sa to presne takto spravalo a kvoli tomu som tie udaje vyhodil z pluginu
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#12
No taky je důležité jméno souboru nfo, které musí být stejné jako film, jinak to nefunguje.

Udělal jsem to úplně přes local only a když potřebuji upravím v tiny média manageru a mám klid.

Teď už mě všechny scrapper v kodi můžou škrabat na zádech.
 
Citovat
#13
Jsem potěšen, že stále více lidí používá TinyMediaManager, který neustále propaguji. 82
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#14
Předem se omlouvám za "oživování" staršího tématu, mám ale jeden dotaz, který se sem dle mě hodí.

Používám scrapper csfd a serialzone (na filmy a seriály), ale jelikož žádný scrapper není 100% úspěšný I přes přesné pojmenování filmů, na jednom z libreelec boxů jsem celou knihovnu prošel, poupravil a vyexportoval tak, aby byly nfo soubory a jiné info dostupné zvlášť pro každý film k načtení i do ostatních LE boxů a nebylo tedy třeba knihovnu kontrolovat, když přidám nový LE box, nebo načtu nový film.

Mám jen jednu otázku, je možné přímo libreelec (kodi) nastavit tak, aby při přidání nového filmu/seriálu do knihovny automaticky vytvořil nfo soubor společně s exportem herců a obrázků?

Zatím jsem toto dělal skrze export knihovny bez náhrady starších souborů, ale tento proces mi přijde zbytečně dlouhý, když se jedná třeba jen o 1 nebo 2 filmy. Sháním tedy plugin, či možné nastavení, které by u každého nově scrapnutého filmu/seriálu rovnou exportovalo data.

Je něco takového k dispozici, či je třeba k tomuto používat buď výše uvedený způsob exportu knihovny nebo externí appku typu TMM?

Předem díky za odpovědi :)
 
Citovat
#15
Postup je opačný.
Scrapovat v TMM a nic nemusím exportovat, data jsou v adresářích a ty stejná data lze použít pro všechny boxy.

U mě VU+Solo4k, PC, Evolveo s LibreElecem, manželka tablet s Androidem, příležitostně i jakýkoliv mobil.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)